Programy

7 postów

Programy realizowane przez Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych.

Promotorzy zdrowia

Celem projektu „Promotorzy Zdrowia” jest podniesienie jakości szkolnej edukacji zdrowotnej, co w konsekwencji zmniejszy ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych u dzieci. Będzie on realizowany poprzez prowadzenie certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Programów […]Czytaj więcej… »

Zawodniacy

Kampania społeczna „Zawodniacy” to inicjatywa, która ma na celu promowanie picia wody wśród dzieci, przede wszystkim w wieku 6-11 lat oraz wśród ich rodziców i opiekunów. Kampania ma informować o zaletach […]Czytaj więcej… »

Miejsca wolne od tytoniu

Projekt wspierania rozwoju samorządowej polityki w województwie pomorskim w zakresie wprowadzania miejsc wolnych od tytoniu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do […]Czytaj więcej… »

Zdrowie dla Pomorzan

Pomorskie Centrum Programów Zdrowotnych W ramach realizacji programu Zdrowie dla Pomorzan zostało przez PTPZ uruchomione Pomorskie Centrum Programów Zdrowotnych. Jednym z priorytetowych działań Centrum jest uruchomienie systemu informacyjnego dla administracji wojewódzkiej […]Czytaj więcej… »

Moja Droga do Zdrowia

„Moja droga do Zdrowia” to projekt edukacji zdrowotnej, którego celem jest kształtowanie społecznej umiejętności holistycznego rozumienia czynników wpływających na zdrowie (health literacy). Prace nad projektem zostały zainicjowane w 2009 roku […]Czytaj więcej… »