Wiadomości

Facebook Twitter Drukuj E-mail

Buy steroids in dominican republic Utworzono: czwartek, 18, czerwiec 2015 18:14

http://historyarticles.com/winstrol-tablets-in-india Winstrol tablets in india

http://jedaware.com/primobolan-europa-quality Primobolan europa quality

Equipoise for cattle

Winstrol test prop cycle

http://peralees.com/trenbolone-200-mg Trenbolone 200 mg

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/tren-e-side-effects Tren e side effects

http://royalmaderavineyards.com/deca-and-tren Deca and tren

3) uruchomienia procesu transferu dobrych praktyk w obszarze projektu do PTPZ i Regionu Pomorskiego

NST posiada doświadczenie w realizacji regionalnych i krajowych projektów. Wdrażane są one od wielu lat, a ich rezultaty są na tyle obiecujące, że stanowić mogą dobry wzorzec dla polskiego system opieki zdrowotnej. Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych oraz Region Pomorza inicjują obecnie działania w obszarze e-zdrowia i zintegrowanej opieki. Zaczerpnięcie dobrych wzorców od norweskiego partnera może przyczynić się do znacznego przyspieszenia rozwoju tych obszarów  w najbliższych latach.

 

W ramach realizacji wymienionych wyżej działań zaplanowano przeprowadzenie warsztatów i konferencji oraz wizyty studyjne w Polsce i Norwegii.

W rezultacie powstaną opracowania dotyczące kluczowych dla rozwoju Partnerstwa i telemedycyny zagadnień: uwarunkowań funkcjonowania Norweskiego Centrum Zintegrowanej Opieki i Telemedycyny w Norwegii oraz barier w stosowaniu telemedycyny w Polsce.

Po zakończeniu realizacji Projektu przewidywane jest dalsze uczestnictwo Partnerów we wspólnej realizacji działań z zastosowaniem rozwiązań telemedycznych w chorobach przewlekłych.

 

http://www.azamericasat.net/symptoms-low-testosterone-men Symptoms low testosterone men Zachęcamy do odwiedzenia strony projektu:  http://kenwoodliquors.com/winstrol-cycle-francais Winstrol cycle francais www.zintegrowanaopieka.eu